Listy Startowe

1. Pilot: Jakub Bauta
Załoga: Jędrzej Bauta, Artur Kokomarczyk, Monika Walkowicz
Balon: NEXBAU (typ: Schroeder Balloons G/M)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

2. Pilot: Roman Bauta
Załoga: Leszek Brandebura, Mariusz Strauchmann, Piotr Grajek
Balon: NEXBAU (typ: Ultramagic M – 65 c)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

3. Pilot: Mateusz Rękas
Załoga: Agnieszka Danielewicz, Jakub Ziniewicz, Jakub Rękas
Balon: ROLESKI (typ: Lindstrand Ax7)

——————————————————————————————————————————————

4. Pilot: Denis Dawidziuk
Załoga: Przemysław Borowski, Bartosz Kolanko, Robert Krawczyk
Balon: MRÓZ (typ: TR-70)

——————————————————————————————————————————————

5. Pilot: Kacper Borkowski
Załoga: Andrzej Białkowski, Maciej Dorula, Bogusław Gaura
Balon: PCD SALAMI (typ: Cameron Z – 90)

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

6. Pilot: Marek Kalinowski
Załoga: Agnieszka Michałek, Patryk Kalinowski, Kamil Król
Balon: typ AX7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

7. Pilot: Daria Dudkiewicz-Goławska
Załoga: Beata Biernaczyk, Grzegorz Goławski, Łukasz Goławski
Balon: NIFARES (typ: Cameron TR-70)

——————————————————————————————————————————————

8. Pilot: Joanna Biederman
Załoga: Andzrej Ogonowski, Andrzej Chodyna, Wioletta Horaczewska
Balon: M (typ: Cameron)

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

9. Pilot: Zbigniew Jagodzik
Załoga: Sławomir Ziemba, Marcin Grabarczyk, Błażej Grabarczyk
Balon: SREBRNA STRZAŁa(typ: Fire Balloons G)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

10. Pilot: Nikola Kličkowá
Załoga: Peter Klička, Adam Klička, Iveta Kličkowá
Balon: POHODA (typ: BBZZXR)

——————————————————————————————————————————————

11. Pilot: Beata Choma
Załoga: do potwierdzenia
Balon: TYSKIE (typ: BB20XR)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

12. Pilot: Krzysztof Borkowski
Załoga: do potwierdzenia
Balon: AEROKLUB ROW (typ: Kubicek BB22)

——————————————————————————————————————————————

13. Pilot: Laurynas Komža
Załoga: do potwierdzenia
Balon: PIXEL (typ: Lindstrand 77A)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

14. Pilot: Tomasz Sionkowski
Załoga: Małgorzata Sionkowska, Arkadiusz Sionkowski, Zuzanna Sionkowska
Balon: GRYF (typ: Kubicek BB22)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

15. Pilot: Tomasz Filus
Załoga: Piotr Musiał, Sandra Ney, Aleksandra Musiał
Balon: LOT (typ: LB 69X)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

16. Pilot: Dziedziak Jakub
Załoga: Wojciech Rękas, Jakub Górak, Jakub Ziniewicz
Balon: TAURON (typ: Kubicek BB22XR)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

17. Pilot: Mirosław Kowalski
Załoga: Maria Kowalska, Michał Samson, Mateusz Bajończak
Balon: OPONY EXPRESS (typ: AX-7)

 

——————————————————————————————————————————————

18. Pilot: Piotr Radomski
Załoga: do potwierdzenia
Balon: typ Ax7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

19. Pilot: Bazyli Dawidziuk
Załoga: Anna Mogiłło, Łukasz Fiedorczuk,
Balon: Blue SKAY Balloons (typ: Lindstrand LBL 69 X)

——————————————————————————————————————————————

20. Pilot: Ewelina Leszczuk
Załoga: Edek, Damian-niania, Piotrek Junior
Balon: BALCERZAK (typ: AX-7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

21. Pilot: Paweł Soból
Załoga: Anna Prawicka-Soból, Zofia Prawicka, Damian Nyczka, Przemysław Borowski
Balon: LESZNO (typ: Schroeder Balloons G/M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

22. Pilot: Arkadiusz Iwański
Załoga: Dominik Iwański, Mateusz Brykalski, Kamil Poliński, Kasia Klawitter
Balon: GASPOL (typ: Lindstrand SR70)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

23. Bartosz Nowakowski
Załoga: Marcin Łubgan, Adam Szalczynski, Radosław Jóźwiak
Balon: Chivas Regal (typ: Ultramagic M-77C)

——————————————————————————————————————————————

24. Rimas Kostiuskevicius
Załoga: do ustalenia
Balon: Marijampole (typ: MV-65)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————

25. Bartłomiej Pyza
Załoga: Michał Pyza, Przemysław Mościcki, Patryk Rzeszotek
Balon:Anwil (typ: LindstrandBalloons)

——————————————————————————————————————————————

26. Evegeny Chubarov
Załoga: Ivan Chubarov, Svetlana Bykowa, Ivan Sundukov
Balon: Seagull (typ: AX-7)

——————————————————————————————————————————————

27. Adam Jaskólski
Załoga: Irena Jaskólska, Krzysztof Pewiński, Dominik Nowakowski
Balon: Red Baron (typ: Cameron TR – 70)