Warsztaty Fotograficzne przy „Balonowych Mistrzostwach Polski” na Jurze – Janów-Olsztyn 2018′

To już 19 lipca rozpoczyna się fotograficzne święto na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej podczas Balonowych Mistrzostw Polski. Impreza odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2018 roku. Jest to impreza, która po raz pierwszy zagości w kalendarzu wydarzeń otograficznych Jurassic Photo Team. Balonowe Mistrzostwa Polski to impreza, która po 20 latach wraca nad jurajskie skały Gminy Janów oraz Gminy Olsztyn. W przepięknym plenerze Zamku Olsztyn i Złotej Krainy Pstrąga w Złotym Potoku, rywalizować będzie 40 balonowych załóg.

Podczas Warsztatów bedzie okazja do spotkania z najlepszymi fotografami i jednocześnie ambasadorami marek, a będą nimi:: Marcin Dobas – ambasador Olympus, Grzesiek Szafruga – ambasador Fomei, Karol Nienartowicz – Mountain Photographer, Tomasz Markowski – ambasador Sony, Jacek Bonecki – ambasador Fuji, Przemysław Jakubczyk – Olympus oraz Jakub Krawczyk z Jurassic Photo Team.

Do dyspozycji uczestników będzie udostępniony sprzęt najwyższej klasy firm. Zaprezentują się takie firmy jak: Sony / Olympus / FujiFilm / Flinchrom / Milso / Sklep bez nazwy Sigma / Profoto/Fomei / Medikon / Peak Design / Patona/ Eizo / NEC/ Quadralite / Motywacja.com – Offroad / AnniMMAls.pl / OCTAGON / Manfrotto / Canon /NiSi / Gariz.

W programie przewidujemy m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki. Program będzie oparty na zajęciach teoretycznych i praktycznych – tematem przewodnim będzie fotografia: sportowa, reportażowa, krajobrazowa oraz portretowa – zapewnieni są już modele z grupy Brazilian JuJitsu – aniMMAls.pl oraz pojazdy Off Road-owe z www.motywacja.com. Organizator przewiduje ok. 40 załóg międzynarodowych.

Przygotowywane są także stanowiska z modelkami w konwencji sportowej, tak aby w godzinach kiedy główni modele nie będą latać, zapewniopne były dodatkowe atrakcje uczestnikom.

PROGRAM:
http://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/wp-content/uploads/2018/06/Program-Warsztat%C3%B3w-BMP2018.pdf
ZAPISY: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Impreza odbędzie się w dwóch miejscach w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc ” Hotel Przyjazny Fotografii” oraz na miejscu Organizacji imprezy czyli w gminach Janów i Olsztyn oraz w okolicy. Liczba miejsc została ograniczona do 50. Zgłoszenia będzie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl Impreza będzie miała dedykowany kanał informacyjny na Facebooku.

Kontakt: Grzegorz Maciąg, V-ce Prezes Fotoklubu Jurassic Photo Team, 730 680 800